Randizni nem mindenki tud úgy, ahogyan szeretne. De szerencsére van megoldás. Jon Birger, Randizgatástan című könyve minden szinglinek kötelező olvasmány.
Ha szingli vagy, ez a könyv kötelező olvasmány számodra!
Mi köze a szerelemnek a számokhoz, a matematikához és a közgazdaságtanhoz? Több, mint gondolnád! Segítségükkel könnyen megértheted, miért vált mára a párkeresés egyenlőtlen játékká. A szerző mindent megmagyaráz, amit eddig nem láttál tisztán!
Mi lehet az oka annak, hogy nem boldogulsz a randipiacon? Semmiképpen sem te! És semmiképpen sem a férfiak, akik között a párodat keresed! A kérdésedre a válasz egyszerű: felborult a nemek aránya a lakóhelyeden. Nem arról van szó, hogy a pasiknak nem kellesz eléggé, hanem arról, hogy nincs belőlük elég. A számok is azt bizonyítják, hogy a diplomás férfiak hiánya nem csak a nagyvárosi nőket aggasztó jelenség.
A Randigazdaságtan a demográfia, a statisztika, a játékelmélet és az adatelemzés kombinációját felhasználva mondja ki azt, amit minden egyedülálló, diplomás, heteroszexuális, partnert kereső nőnek tudnia kell: a férfihiány létező dolog. Emellett még annak is matematikai bizonyítéka van, hogy egy nő jó megjelenése visszatarthatja a férfiakat a közeledéstől, különösen ha úgy érzik, hogy az esélyek nem az ő oldalukon állnak. A könyv lenyűgöző, de kijózanító olvasmány, két fontos tanulsággal.
Egy: nem te vagy az oka.
Kettő: a tudás hatalom.
Szóval nézzük, mit tehetsz a helyzet ellen! Mert szerencsére van megoldás!
Az érdekes statisztikák és hol elszomorító, hol mulatságos randisztorik mellett olyan hasznos tanácsokat kapsz a szerzőtől, hogy milyen egyetemre ajánlott menned (oda, ahol a természettudományos szakoknak köszönhetően sok a fiúhallgató), milyen helyeken érdemes lógnod, és miért ne félj soha ultimátumot adni.