Barion Pixel Véres összecsapás és szabálytalanság a Sztárboxban – Coloré

Véres összecsapás és szabálytalanság a Sztárboxban

2024. 09. 16.

Vasárnap este harmadik negyeddöntőjéhez érkezett a Sztárbox második évada, ahol Dóra Béla színész és Varga Viktor énekes; Pulai Imre kenus és Király Péter kommunikációs szakember; valamint Veréb Tamás színész és Törőcsik Dániel tetoválóművész csapott össze, hogy továbbjuthassanak a középdöntőbe.

58344995 467d60d9145a39eb74a19e7a33cf2bbc Bpc
fotó: RTL

Szabálytalanság a ringben

Az este Dóra Béla és Varga Viktor mérkőzésével indult, akik már az első menetben teljes erővel egymásnak estek. Ennek meg is lett az eredménye: szabálytalanságot szabálytalanságra halmoztak, a bírónak 5-10 másodpercenként félbe kellett szakítania a mérkőzést. A bírák 38–38-cal döntetlenre értékelték a ringben látottakat, de végül Varga Viktor jutott tovább.

58344993 6939a152e05030c0f0d6f9edd1d0b1da J
fotó: RTL

Ezen a héten Shane Tusup is ringbe száll

A negyedik negyeddöntőben Földes Eszter és Lola csapnak össze a női pehelysúlyt képviselve, míg a férfi középsúlyban Shane Tusup és Torghelle Sándor bunyóznak majd. Férfi nehézsúly kategóriában pedig Czutor Zoltán és Mészáros András fog megküzdeni egymással.